Kraniosakrální terapie

Z mých metod je tato nejžádanější, nejkomplexnější a nejúčinnější na široké spektrum potíží vyjmenovaných o odstavec níže a současně také na imunitní systém a detoxikaci. Je vhodná pro dospělé všech věkových kategorií a jako jediná také pro těhotné i pro děti - i těm se líbí, protože je příjemná a nemusí se u mě svlékat jako u lékaře ani zpovídat jako u psychologa. Klient po celou dobu terapie klidně leží v pohodlném oblečení a může mít zavřené oči a mlčet pokud chce. Dotýkám se jeho těla přes oblečení, podle potřeby měním tlak dotyku od silnějšího po jemňoučký, záleží na tom, zda pracuji na akupresurních bodech či na harmonizaci kraniosakrálního systému, občas pracuji také okolo těla v energetickém poli.

Kraniosakrální terapie startuje samoozdravný proces a výrazně pomáhá při většině potíží, které člověk dnešní civilizace může mít, a to jak ve vztahu k tělu, duši a důsledkům uspěchaného způsobu života včetně chronických bolestí zad, hlavy a kloubů, akutního výhřezu meziobratlových plotének, neurologických i hormonálních potíží, exémy, alergie, deprese, traumata, úzkosti, hyperaktivita, únavový syndrom a dalších, tak ve vztahu k řešení komplikovaných vztahů a životních mezníků, a přesto při terapii nemusíme vůbec mluvit a i tak se ve vás budou dít procesy, které vám pomůžou otevřít se nejlepšímu řešení těchto věcí. Současně pomáhá i při vnitřním nutkání duchovního růstu, neboť kromě odstraňování různých bolestí a blokád zároveň pomáhá při procesu rozšiřování vědomí, což je důležité zvláště v současném období zrychleného vibračního přerodu Země.

Já sama využívám kraniosakrální terapii řadu let pravidelně také jako klientka a neumím si představit komplexnější, příjemnějsí a přirozenější léčitelskou metodu.

Samozřejmou součástí ošetření kraniosakrální terapií (míněno v mém podání) je podle individuální potřeby konkrétního případu také, čištění vašeho energetického pole a systému od nánosů cizorodých nečistých energií, které brání harmonickému fungování vašeho přirozeného řídícího informačního systému. Proto ošetření u mě trvá většinou minimálně 90 minut. Při terapii se občas stávám kanálem pro léčbu vaší Bytosti i vašeho Těla láskyplnými energiemi vesmírného i pozemského původu od Andělů, Archandělů a dalších Posvátných Světel, které přichází za čistě za konkrétním účelem čistě pro konkrétního klienta, a to v podobě, v jaké mu budou užitečné a v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ mu neublíží. Mezi ně patří Reiki, Shamballa, Ra Sheeba a některé další. Různá Světla (=Energie) mají odlišnou frekvenci, stejně jako na různých frekvencích naladíte různé rozhlasové stanice. Tato různá Světla pomáhají v různých oblastech a nikdy nám neškodí. Jde o příjemnou, osvěžující a povznášející zkušenost. NIKDY při terapiích NEPOUŽÍVÁM destruktivní energii ani svévůli.

Frekvence a četnost ošetření se řídí tím, jak ustupují potíže asi 1x týdně až 1x měsíčně.

Cenu sezení a podrobnější informace naleznete na mých webových stránkách, které jsem celé věnovala téměř výhradně kraniosakrální terapii.

www.slunecnikruh.cz | Kraniosakrální terapie kurzy | www.amarhea.cz | www.saman-ka.cz
Design and Webhosting by FlashLink